Вибір підручників

Дата: 12 серпня 2021 о 08:35

Витяг з протоколу№1

Засідання педагогічної ради колективу ЗОШ І-ІІ ст.с.Крупа №; від 12.02.2018 року

Голова – Філозоф М.В.

Присутні – 17 чол.

Відсутні - -.

Порядок денний :

1. Про вибір і замовлення  підручників для 5 класу загальної середньої освіти на 2018-2019 н.р.

Слухали:

Митрофанюк Н.І – заступник директора з НВР, зачитала методичні рекомендації щодо вибору підручників для 5 класу

Ухвалили :

Згідно з Додатком 3 до листа МОН  від 06.02.2018 №1/9 – 79 затвердити вибір підручників для учнів закладів загальної середньої освіти на 2018-2019 н.р у наступному порядку

Назва підручника

Мова підручника

1

"Українська мова" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Глазова О.П.

2

«Українська література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Авраменко О.М.

3

«Англійська мова (5 рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Карпюк О.Д

4

«Німецька мова (1 рік навчання)» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Сотникова С.І.,

Білоусова Т.Ф.

5

«Зарубіжна література» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О.,

Кобзар О.І.

6

"Математика" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Мерзляк А.Г., Полонський В.Б.,

Якір М.С.

7

"Основи  здоров'я " підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П.,

Коваль Н.С., Гурська О.К.

8

"Природознавство" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І

Голова  -  Філозоф М.В

Протокол №4

Засідання педагогічної ради від 01.03.2019 р.

Присутні: 17 чол.

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 2 класу загальної середньої освіти на 2019-2020 н.р.

Слухали:

Гадзінську Людмилу Леонідівну – заступника директора школи з НВР, яка зачитала методичні рекомендації щодо вибору підручників для 2 класу.

Ухвалили:

Згідно листа МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказу МОН № 1190 від 201.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» затвердити вибір підручників для учнів закладів загальної середньої освіти на 2019-2020 н.р.

Протокол №4

Засідання педагогічної ради від 01.02.2021 р.

Присутні: 16 чол.

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 4 класу загальної середньої освіти на

2021-2022н.р.

Слухали:

Гадзінську Людмилу Леонідівну – заступника директора школи з НВР, яка зачитала лист Міністерства освіти і науки України  №1/9-716 від 30.12.2020 та наказ МОН від 24 вересня 2020 року № 1184 (із змінами) «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках (4 клас)» (із змінами), в якому Міністерство направляє інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для учнів 4 класу та вчителів-предметників.

Ухвалили:

Згідно  до листа МОН №1/9-716 від 30.12.2020 та наказу МОН від 24 вересня 2020 року № 1184 (із змінами) «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках (4 клас)» (із змінами) затвердити вибір підручників для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти на 2021-2022 н.р. у кількості 9 примірників.

1. «Англійська мова» підручник для 4 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом) (Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос, Пітер Льюїс-Джонс)
  2. «Інформатика» підручник для 4 класу ЗЗСО (Морзе Н.В., Барна О. В.)
  3. «Математика» підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) (Заїка А.М., Тарнавська С.С.)
  4. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу  для 4 класу ЗЗСО (Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.)
  5. «Українська мова та читання» підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) (Большакова І.О., Хворостяний І.Г.)
  6. «Я досліджую світ» підручник для 4 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) (за редакцією М. С. Вашуленка, Єресько Т.П., Безкоровайна О.В.).

Голова  -  Філозоф М.В